День матері – міжнародне свято

Відзначають його цьогоріч - 12 травня. У цей день прийнято поздоровляти матерів і вагітних жінок на відміну від Міжнародного жіночого дня, коли вітання приймають всі представниці прекрасної половини людства. На урочистості, напередодні цього дня, жінок зібрали у театрі Гоголя. Деталі - у сюжеті. 

День матері в Україні та багатьох країнах світу відзначають у другу неділю травня. Вітають матерів традиційно - у Полтавському театрі імені М.В.Гоголя. На захід запросили матерів і дружин загиблих воїнів АТО та ООС з усієї області. 

Наталія Май, заслужена артистка України

- Ми вшановуємо матерів, які втратили своїх синів, чоловіків, братів у зоні ООС та АТО. Дякуємо цим людям та вклоняємося їм. У нас не чути пострілів, і всі повинні бути вдячні тим, хто нас захищає, а матерям - що виховали таких дітей все життя.

Для жінок влаштували святковий концерт. Їх вітали різні колективи Полтави та творча родини заслуженої артистки України Наталії Май. 

Саме вони стали ініціаторами концерту.

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА 

- Сьогодні вітаємо всіх матусь. Ми повинні шанувати їх не тільки цього дня, а протягом року. В цьому залі зібралися матері полеглих бійців. Влада не стоїть осторонь їхніх проблем.  Завжди, коли вони до нас звертаються, надаємо їм допомогу. І все буде дуже-дуже добре. 

Присутні вшанували полеглих бійців хвилиною мовчання. До стели загиблим воїнам АТО поклали квіти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію