У місті відбувся перший етап першого сезону Полтавської Студентської ліги сміху

За результатами гри, дві команди покинули шоу. Хто з команд більше не боротиметься за звання чемпіона та як показали себе інші учасники? Подробиці в сюжеті. 

10 команд та 5 тренерів змагаються за звання чемпіонів першої Полтавської Студентської «Ліги сміху». І вже на першій грі сезону не обійшлось без сюрпризів. Один із тренерів Олександр Лазарєв не зміг приїхати на виступ. Тому його замінив колега по цеху Євген Дудник. 

Євген Дудник, тренер Полтавської Студентської «Ліги сміху»

- Саме складніше було - це вивчити текст. Тому, що найкраще в нас - це імпровізація, а текст потрібно вчити. А редактори говорять слово в слово. Так, що все одно вийдемо на сцену і будемо імпровізувати. 

Тема першої гри - «Знайомство з тренером». За результатами одразу чотири команди отримали максивальну кількість балів від членів журі. Цим самим вони автоматично пройшли до другого туру. Одна з таких команд «ЛСД» - тренер Павло Журавльов. 

Ще одна команда, яка набрала максимальну кількість балів від журі - з тренером, Наталією Май. 

Команда «Права палочка Twix»

- Вибух просто все класно. Ми Вам обіцяли, що буде сюрприз - сюрприз.

Команди, які набрали максимальну кількість від журі, автоматично проходять до наступної гри, ще чотири команди потрапили до другого етапу за результатами батлу. А команди «Все красиво» та «Ван дей» покинули Полтавську Студентську «Лігу сміху». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію