Маршрути будуть безпечними

Транспорт міжміських перевізників перевіряли біля Полтавської ОДА. Наявність всього необхідного плюс технічна справність - лише за цих умов дають дозвіл на перевезення пасажирів. У регіоні планують провести огляд 33 транспортних засобів. Загалом на конкурс виставили 66 об'єктів, а заяви на участь надійшли від 25 автомобільних перевізників. Огляд здійснювали в два дні біля стін адміністрації. Про підсумки перевірки розповість Анна Ружін. 

На парковці біля стін адміністрації лише один транспортний засіб. Це автобус «Мерседес». Курсує він на Гадяч. Сьогодні - об'єкт перевірки.

Оцінює стан транспортних засобів спеціальна комісія, мета якої – вчасно виявити помилки та вказати на них перевізникам. 

Перевірки проводять щоразу, перед конкурсом. 

Сергій Гайдар, начальник відділу транспорту та організації пасажирських перевезень управління інфраструктури Полтавської ОДА 

- Технічний стан оглядають безпосередньо представники патрульної поліції та Укртрансбезпеки. Огляд проходять абсолютно всі перевізники. ті, які у нас знаходяться у районах, то ми надаємо доручення РДА, і проце огляду відбувається там.

Чимало вимог і до самого транспортного засобу. Адже на дороги може виїхати тільки безпечний та комфортний транспорт. Зовнішній огляд, погодження з нормативами, комплектність автобуса та відповідність салону. Особливу увагу приділяють безпеці пасажирів. Тож вогнегасник, знак аварійної зупинки, противідкатні опори та аптечка – також обов'язкові.

- Аварійку. Є. Стоп-сигнал та задній хід. Стоп є? А правого нема?

Перевізники реагують на зауваження комісії негайно і виправляють усі недоліки. У цього транспортного засобу їх виявили. Зайвим виявилося додаткове крісло для запасного водія. Воно не вказане в документації. Цей недолік усунули прямо під час перевірки. 

Артем Прокопенко, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху, старший лейтенант поліції

- Транспортний засіб у технічному стані. Те, що ми візуально глянули, то все в порядку. В подальшому транспортний засіб готовий для перевезення пасажирів і в належному стані. 

Тож первізник пройшов перевірку та зможе возити пасажирів до Гадячу. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію