Поліцейські області змагалися на Чемпіонаті з легкоатлетичного кросу

Хто кращий? Поліцейські на Чемпіонаті з легкоатлетичного кросу змагалися за право увійти до складу збірної команди Головного управління Нацполіції області. Це - 40 спортсменів у погонах - працівники відділів поліції, військовослужбовці Національної гвардії і ДСНС.

Учасники пройшли дві дистанції -  1000 метрів і 3 кілометри. Чемпіонат провели на території Вакуленців, що на окраїні Полтави, за ініціативи і підтримки відділу професійної підготовки Головного управління поліції області та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Збірна команда Головного управління поліції області, до якої ввійдуть лідери забігу, візьме участь у чемпіонаті Національної поліції у червні в м. Рівне.

Сергій Грицюк, провідний спеціаліст відділу професійного навчання поліції Полтавщини

- Захід показує не тільки наскільки може бути витривалим працівник поліції, а і показує наскільки ми ініціюємо і впроваджуємо заняття з фізичної культури і спорту. 

Ірина Моргун, старший інспектор організації відбору та проведення атестування поліцейських Полтавщини

- Для мене особисто, цей захід вперше. Але мені, як працівнику поліції - це цікаво. По-друге, я вважаю, що кожен поліцейський повинен підтримувати себее у хорошій фізичній формі. Тому це корисно, адже трішки азарту в нашій роботі не завадить. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію