ДПА 2019: як проходитиме атестація випускників

У 2019 році Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з української мови, математики або історії України (XX – початок XXI ст.), третій предмет – на вибір.

Як оцінки за ДПА 2019 учнів 11-х класів буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (українська мова);
  • математика або історія України (ХХ – початок ХХІ ст.) – на вибір випускника;
  • предмет на вибір (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька або французька мови, біологія, географія, фізика, хімія).

Для проходження ДПА можна обрати й математику, й історію України, пишуть Факти.

У разі проходження ДПА у формі ЗНО з іноземної мови, випускники, які вивчали цю мову:

  • на рівні стандарту або академічному – отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань 1–32 і 49–59 (43 завдання);
  • на профільному рівні – отримують оцінку за ДПА за результатами виконання усіх завдань тесту (59 завдань).

Окрім того, ДПА у формі ЗНО з української мови, математики або історії України проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту. Як оцінки за ДПА буде зараховано результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них, залежно від навчального предмета.

Державна підсумкова атестація, що проводиться у пунктах тестування, відбудеться за графіком проведення ЗНО – з 21 травня до 13 червня.

Нагадаємо,з 21 січня 2021 року для випускників 11 класів та студентів коледжів буде діяти обов’язкова ДПА у формі ЗНО з математики.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію