Пам'ять вічна

Полтавці поклали квіти до Вічного вогню з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цим самим вшанували пам'ять героїв, котрі загинули захищаючи рідну землю. Біля Меморіалу Солдатської Слави побувала й наша Ірина Щербак. 

- Ми змінили фронтовиків, одразу молодь. Довелось відстоювати мир - знову.

Військовий льотчик у відставці, підполковник Валентин Пальков прийшов до Меморіалу Солдатської Слави вшанувати пам'ять. Його батько загинув відстоюючи Москву на початку 42 року. А він «захищав мир» з повітря під час «Холодної війни». 

Валентин Пальков, ветеран  

- Наша батьківщина була захищена із повітря. Ми літали тоді на «ТУ-4» і ТУ-16» - це далекобійні бомбардувальники: ракетоносці, атомності. І ми весь час чергували у повітрі вже з підвішеними ядерними бомбами, ось так берегли мир. 

Сотні полтавців прийшли до меморіалу з фотографіями рідних, які в ті часи захищали Батьківщину. 

- Я тримаю портрет своєї бабусі, вона була партизанкою на війні. Я пишаюся нею.

Валерій Яременко, щороку разом зі своїм сином приходить сюди вшанувати пам'ять пра і пра-пра бабусі Катерини Бойко, яка в 41 році була підпільною партизанкою в місті Полтава. 

Валерій Яременко, правнук підпільної партизанки Катерини Бойко 

 - Це для нас велике свято. Це, по-перше, перемога над фашизмом і ми не забуваємо мільйони, мільйони загиблих наших батьків, дідів і прадідів.

З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулась урочиста хода до Меморіалу. Першими марширували військові, за ними ветерани, керівництво міста, області, духовенство та полтавці. Вони вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання. Після чого поклали квіти до «Вічного вогню». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію