В Україні цього року найнижчий рівень використання забороненої символіки

В останні роки в Україні стали менше використовувати заборонену символіку під час заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року таких випадків було найменше за минулих 5.

Про це сьогодні, 9 травня, під час пам’ятних заходів заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, повідомляє УНН.

"Сьогодні ми можемо публічно констатувати факт того, що від 2014 до 2019 року тенденція щодо в тому числі використання забороненої символіки кардинально знизились, і сьогодні це – найнижчий рівень таких випадків, який був зафіксований з 2014 року. Навіть якщо порівнювати з минулим роком, тоді таких випадків було трішки більше. Вони також були незначні, і безумовно, навіть такі речі не містили системного характеру", – розповів Зорян Шкіряк.

Також він подякував усім учасникам сьогоднішніх заходів за те, що вони проявили високий рівень особистої відповідальності, завдяки чому вдалося уникнути конфліктних ситуацій.

Зазначимо, українцям нагадували про використання забороненої символіки. Як мак став символом пам'яті в Україні, читайте за посиланням.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію