Кава з копом

В Обласному молодіжному центрі влаштували зустріч з поліцейськими. Організатори відійшли від офіційниї форматів, тому спілкування було невимушеним за чашкою кави. Кожен зміг запитати у правоохоронців все, що їх цікавить. На зустрічі побувала й наша знімальна група.

Галина Яценко одна з тих, хто прийшов поспілкуватися з копами за чашкою кави. Дівчина навчається в юридичному інституті. На зустрічі хоче дізнатись, як закони діють на практиці. 

Галина Яценко, студентка Полтавського юридичного інституту ім. Ярослава Мудрого

- Мені цікаво, не від викладача дізнатись про зміни в кримінальному законодавстві, цивільному. А взагалі від представників, від поліцейських які вже мають в цьому  досвід, працювали з цим законодавством. І можливо вже мають якусь практику. І на практиці розповісти як використовувати ці закони.

Ідея проведення кави з поліцейським виникла під час реалізації проекту по-самообороні. Тоді один із учасників ставив чимало запитань правоохоронцям. Після чого, організатори вирішили винести це в окремий проект.

Костянтин Калюжний, юрисконсульт Обласного молодіжного центру 

- Найкраще, мені здається, що є в нашій роботі це те, що ми можемо організовувати будь-які ініціативи, які приходять нам в голову, приходять в голову різним людям, які до нас приходять. І от «кава з поліцейськими» - це один із таких проектів, який народився під час іншого проекту. 

Саму зустріч розпочали поліцейські, які попрохали присутніх, не боятися, почувати себе комфортно і задавати будь-які питання. 

Аліна Кондратенко, інспектор зав’язків з громадськістю патрульної поліції у Полтавській обл. 

- Нас сприймайте не як представників закону так формально. От просто людей, які є на сьогоднішній день у формі, у яких ви хочете запитати будь-що. Реально хочеться дати Вам максимально відповіді на всі питання, які Вас цікавлять. 

Далі розпочався формат запитання - відповідь. Цікавило присутніх різне, чи можуть дівчата-поліцейські підтягуватись, який в них розпорядок дня. Лунали питання й щодо громадської безпеки та правил дорожнього руху.  Студентка юридичного інституту Галина Яценко залишилась задоволеною від спілкування з копами. 

Галина Яценко, студентка Полтавського юридичного інституту ім. Ярослава Мудрого

- Надіюсь, що ще таки заходи будуть відбуватись і буду обов’язково приходити. Можливо навіть обміняюсь контактами. Можливо на практику вдасться влаштуватись у поліцію.))

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію