Депутати – у ролі ревізорів

Представники комісії містобудування та архітектури вийшли на перевірку. Об'єктом прискіпливого огляду стала вулиця Соборності та літні маданчики на ній. Чиновники шукали порушників та вручали приписи. Хто отримав від ревізорів «так», знає Анна Ружін.

Високі постаменти, величезні загони, а ще вікна та двері. Цього всього не мало бути по вулиці Соборності на літніх майданчиках закладів. Але все це є. Більшість підприємців не дослухалися до побажань комісії, і змін або немає взагалі, або ж лише «зробили вигляд», що почули.

- Мені особисто... Якщо б ми з вами раніше жили, то приходили сюди б з конями. І це не тільки моя думка. Це думка громади. І наступного року такої великої конструкції не буде однозначно.

Хвилю невдовлення представників комісії викликав заклад «New York Street Pizza». Довжелезна конструкція з вікнами та дверима.

- Грубе повне порушення. І я як голова комісії наступного разу, але вже не цього сезону. А взагалі ми будемо до вас приходити, ми будемо вам надавати приписи до тих пір, доки ми не дійдемо згодити і ви не будете витримувати ті норми, ту відповідність, яку ми надаємо і рекомендуємо. Зараз ми вручаємо вам припис, і у вас є термін до 10 травня привести до такого графічного вигляду, до таких норм.

Гострий металічний пандус, через який можуть перечіпатися діти, які бігають. А ще дріт, який висить між закладом та літнім майданчиком, прямо над головами пішоходів.

- Якщо якась дитина буде йти по пішохідній частині, вона перечепиться та заб'ється? Чому ви витримуєте такі норми, які взагалі на голову не налазять?

Керівництва на місці не було, а представниці закладу вручили припис. 

До закладів «Тот Барашек» та Паб «BeerЛога» були несуттєві зауваження, які вони мають виправити до 10 травня.

Ресторан «Muza-bar» теж порушує. Зависокий постамент та огорожа. 

- Висота взагалі не потрібна! Навіщо піднімати на «5 поверх» ваші літні майданчики?

- Це не 5 поверх?

- Я умовно. Навіщо це робити? Це Ноїв ковчег. Що один, що інший, що третій - «Галушка». Давайте дивитися на сьогоднішній день. Там селяться криси, там живуть собаки, там повна антисанітарія. Це ж неможливо. 

- Людина заглядала і це там бачила?

- Ну це зараз їх немає. 

Ці зауваження представники ресторану обіцяли виправити.

А от заклад «Місцева кав'ярня» став прикладом для наслідування. Легкі столики та стільці, які можна прибрати в будь-який час. І відсутність будь-яких огорож.

Катерина Бабіч, власниця «Місцевої кав'ярні»

- Вимоги... Чесно, нам було приємно дотримуватися, адже класно, що це зараз дуже публічно. І для мене важливо, як для підприємця, щоб я і моя команда не потрапила в список тих, хто не дотримується.

У такому темпі депутати обстежили всі літні майданчики. Тим власникам, які не відповідали нормам, дали час виправитися до 10 травня. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради 

- Підприємці подали ескізи, але не всі вони зробили, як це було намальовано. І по тих нормах, що вони просили. Тому ми з комісією вийшли перевірити, чи дійсно в них те, що є на ескізах, відповідає тому, що вони збудували.

Для порушників – адмінпротокол, штраф і демонтаж. А наступного року їм не будуть погоджувати розміщення таких майданчиків. Саме це обіцяють представники комісії. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію