Вихованка миргородської школи баскетболу Ольга Мазніченко виводить свою команду до півфіналу чемпіонату Франції

Французький клуб Монбрісон, за який виступає наша землячка Ольга Мазніченко, вийшов до півфіналу другої ліги чемпіонату Франції – LF2.

У чвертьфіналі у серії до двох перемог Монбрісон переміг Шартр. У першому поєдинку сильнішими виявилися баскетболістки Шартру – 49:48. У цьому поєдинку Мазніченко набрала 12 очок і стала однією з найкращих у своїй команді.

У наступних двох поєдинках перемогу святкував Монбрісон. Спочатку вони взяли реванш на власному майданчику – 69:57. Наша землячка провела на паркеті 38 хвилин (найбільше серед усіх у своїй команді) та набрала 13 очок. А у вирішальному третьому матчі на виїзді здолали суперниць – 65:63. Вагомий внесок у перемогу команди зробила Ольга Мазніченко. На її рахунку дабл-дабл - 19 очок та 10 підбирань. За показником ефективності вона стала найкращою у складі своєї команди.

У півфіналі на Монбрісон очікує нове випробування у вигляді переможця регулярного чемпіонату команди Шарне. У першому поєдинку фаворит протистояння переміг клуб Мазніченко з рахунком 78:50. Сама Ольга була найрезультативнішою у своїй команді - 15 набраних очок. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію