Відбулися матчі першого туру чемпіонату області з футболу

Чемпіон "Олімпія" стартує з впевненої перемоги.

Діючий чемпіон Полтавської області "Олімпія" з Савинців на виїзді переграли юних ворсклян з рахунком 3:0. У полтавському дербі сильнішими виявилися футболісти Легіону - 3:0, а Кобеляки вдома впевнено перемогли Лубни - 2:0.

Усі результати 1-го туру:

СК «Полтава» (Полтава) – «Легіон» (Полтава) – 0:3 (юнаки 0:1)

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Лубни» (Лубни) – 2:0 (юнаки 0:6)

ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Інваспорт» (Полтава) – 1:2 (юнаки 2:2)

ФК «Ворскла» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) – 0:3 (юнаки 4:0)

Матч «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Колос» (Великі Сорочинці) перенесено.

Календар чемпіонату Полтавської області, перше коло:

2 тур, 11 травня 2019 р. (субота):

06. «Лубни» (Лубни) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

07. «Легіон» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

08. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Інваспорт» (Полтава)

09. СК «Полтава» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці)

14 травня 2019 р. (вівторок):

10. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Ворскла» (Полтава)

3 тур, 18 травня 2019 р. (субота):

11. «Олімпія» (Савинці) – «Легіон» (Полтава)

12. «Колос» (Великі Сорочинці) – СК «Полтава» (Полтава)

13. «Інваспорт» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

14. ФК «Дружба» (Очеретувате) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

21 травня 2019 р. (вівторок):

15. «Лубни» (Лубни) – ФК «Ворскла» (Полтава)

4 тур, 25 травня 2019 р. (субота):

16. СК «Полтава» (Полтава) – «Лубни» (Лубни)

17. «Легіон» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

18. «Олімпія» (Савинці) – «Колос» (Великі Сорочинці)

19. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

20. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)

5 тур, 1 червня 2019 р. (субота):

21. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

22. «Інваспорт» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава)

23. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Легіон» (Полтава)

24. «Лубни» (Лубни) – «Олімпія» (Савинці)

25. ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

6 тур, 8 червня 2019 р. (субота):

26. «Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава)

27. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни» (Лубни)

28. ФК «Дружба» (Очеретувате) – СК «Полтава» (Полтава)

29. «Легіон» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

30. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – ФК «Ворскла» (Полтава)

7 тур, 15 червня 2019 р. (субота):

31. СК «Полтава» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

32. «Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці)

33. «Лубни» (Лубни) – «Легіон» (Полтава)

34. «Олімпія» (Савинці) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

35. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Ворскла» (Полтава)

8 тур, 22 червня 2019 р. (субота):

36. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – СК «Полтава» (Полтава)

37. «Легіон» (Полтава) – ФК «Ворскла» (Полтава)

38. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Олімпія» (Савинці)

39. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Колос» (Великі Сорочинці)

40. «Лубни» (Лубни) – «Інваспорт» (Полтава)

9 тур, 29 червня 2019 р. (субота):

41. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

42. «Інваспорт» (Полтава) – «Легіон» (Полтава)

42. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Лубни» (Лубни)

43. «Олімпія» (Савинці) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

45. ФК «Ворскла» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава)

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію