Урочистості, присвячені 16-тій річниці незалежності України, сьогодні пройшли у Краєзнавчому музеї

Губернатор Валерій Асадчев та заступник голови обласної ради Петро Ворона привітали присутніх з державним святом та вручили паспорти десятьом юнакам та дівчатам, ровесникам незалежності. Після урочистостей голова облдержадміністрації дав прес-конференцію.

Краєзнавчий музей приймав високопосадовців та гостей свята. Губернатор Валерій Асадчев та заступник голови обласної ради Петро Ворона привітали присутніх з Днем Незалежності. Після невеликого екскурсу в історію України голова ОДА та заступник голови облради вручили паспорти десятьом юнакам та дівчатам, які народилися 24 серпня 1991 року. Ровесникам незалежної України також вручили Конституцію, тексти гімну та вітання Президента Віктора Ющенка. Молоді полтавці проголосили клятву громадянина України та пообіцяли гідно нести це звання. Після цього Валерій Асадчев та Петро Ворона вручили державні відзнаки за вагомі внески в розвиток соціально-економічної сфери області представникам різних районів регіону. Поклавши квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку, губернатор дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Він одразу висловив свою стурбованість пожежами в ряді областей країни, але запевнив, що Полтавський регіон готовий до будь-якого розвитку подій.

Однією з головних причин довгої боротьби з пожежою Валерій Асадчев назвав відсутність достатньої кількості серйозної техникі для гасіння. За його словами, Президент запропонував робити таку техніку на вітчизняних підприємствах. Одним з таких стане кременчуцький завод «КРаЗ». Проблемою вже не уряду, а скоріше РНБО назвав Валерій Асадчев той факт, що по Полтавській області сума невідшкодованого ПДВ складає півмільярда гривень, про що напередодні він заявив на засіданні уряду.

Стрічка новин