Проект «Ровесники – ровесникам» – в дії

Приватна школа «Паросток» провела екскурсію біля Меморіалу Солдатської Слави для учнів полтавських шкіл. Розказуючи одноліткам біографію загиблих воїнів, учні у такий спосіб закликають долучитися до вивчення історії свого краю.

Проект «Ровесники – ровесникам: Меморіал Слави» учні приватної школи «Паросток» проводять упродовж 6 років. Його мета – формування у молоді історичної свідомості. Школярка Анастасія Скабарихіна вважає за потрібне, в першу чергу, розказати більше про тих воїнів, які визволяли Полтаву. 

Анастасія Скабарихіна, учениця 10 класу

- Я закликаю вас, своїх однолітків, долучитися до нашого проекту та дізнатися про долю своїх рідних під час Другої світової війни.

Учні школи «Паросток» збирають інформацію про тих людей, які поховані на Полтавському Меморіалі Слави, про героїв, які визволяли Полтавщину, Україну та Європу. Зібрану інформацію розповсюджують серед  полтавських шкіл. Вважають: дуже багато школярів не знають про історію цього незвичайного місця. Керівник проекту цього року – учень 10 класу Андрій Заболотніков. До складу його команди екскурсоводів ввійшли однокласники.

Андрій Заболотніков, учень 10 класу та керівник проекту 

- Всі ці люди визволяли, або брали якусь участь у визволенні Полтавщини чи, можливо, народилися тут або загинули поблизу, і тому поховані на цьому місці.

Сьогодні ж екскурсоводи «Паростка» розповіли ровесникам про героїв війни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію