У Новосанжарській школі триває встановлення системи пожежної безпеки

Наразі вже виконано майже 80 відсотків робіт. Учбовий процес на цей час не призупинили. Який настрій панує у школі та коли остаточно ліквідують всі порушення пожежної безпеки, дізнавалась Юлія Хаврель.

5 березня цього року події у Нових Санжарах неабияк сколихнули громадськість усієї області. Тут мали закрити єдину школу та залишити 900 дітей без освіти. Все – через несправну систему пожежної безпеки.Тоді на центральний вхід учбового закладу прийшли обурені батьки з однією вимогою «Не закривайте нашу школу». Кошти на встановлення системи пожежної безпеки тоді не знайшлися ні у районній раді, ні у новоствореній ОТГ. Вирішувати цю проблему взявся народний депутат України Артем Вітко. Він звернувся до керівників Полтавської облради та до відповідних державних структур, а також підняв це питання у Верховній Раді. Через два тижні гроші були знайдені, а за місяць тут почались ремонтні роботи. 

Леонід Подолян, заступник директора Новосанжарської ЗОШ I-III ступенів з господарської частини

- На даний час виконано один з пунктів припису. Був відсутній у нас блисковкозахист. Ви ось можете побачити, у нас на даху вже встановлені щогли, тобто, система блисковкозахисту. По системі протипожежної сигналізації поки що роботи тривають. Десь зроблено відсотків 80. Тобто, виконані трудоємкі види робіт. Це монтаж проводів по класах.

Учбовий процес на час ремонтних робіт призупинений не був. 

Марина Янко, вчитель математики Новосанжарської ЗОШ I-III ступенів

- Ми працюємо за звичним режимом. Уроки по 45 хвилин, так як і завжди, перерви. Ніхто нікому не заважає, ні працівники нам, ні ми їм. Сподіваюся.

Майбутні ж випускники зараз наполегливо готуються до ЗНО та роздумують про вибір майбутньої професії. 

Дмитро Бодак, учень 11 класу Новосанжарської ЗОШ I-III ступенів

- Заважало те, що ми думали, що закриють школу і не найдуться кошти. А коли знайшлися кошти, то ніякого такого впливу воно не спричинило. В школу можно було ходити, нічого не заважало. 

Остаточно завершити всі роботи планують найближчим часом. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Постійно тримаю під контролем ситуацію із Новосанжарською школою. Разом із вчителями та батьками ми не допустили її закриття, домоглися виділення необхідних коштів. Адже, як відомо, чужих дітей не буває. Це яскравий приклад того, як громада і народний депутат можуть вирішувати навіть найскладніші проблеми. Але ще залишається відкритим питання по недофінансуванню школи. Прем'єр-міністр Гройсман публічно пообіцяв вирішити це питання. Поки що чекаємо на вирішення ще одного складного питання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію