Більше коштів – на житлові програми для учасників АТО

У Міністерстві у справах ветеранів запропонували перерозподілити бюджетні асигнування, аби збільшити фінансування житлових програм для учасників АТО та внутрішньо переселених осіб

Свою пропозицію озвучили під час «круглого столу» в залі Кабінету Міністрів. Говорили, що це можливо зробити шляхом спрямування нерозподіленого залишку коштів у сумі 73,4 млн гривень. Ця сума сформувалася ще у 2017 році. А саме: від надходження конфіскованих коштів та отриманих від реалізації майна, забраного за рішенням суду за вчинення корупційного злочину. Під час «круглого столу» обговорили й інші шляхи вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО-ВПО. Йшлося про те, що цього можна досягти шляхом прийняття відповідної постанови, збільшення фінансування з держбюджету, розроблення окремих державних програм. В обговоренні взяли участь керівники Міністерства у справах ветеранів, представники Уряду, міністерств, члени міжнародних організацій та громадських організацій учасників бойових дій внутрішньо переміщених осіб. 

Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

- На сьогоднішній день фінансування цієї програми здійснюється в рамках Міністерства соціальної політики. З моєї точки зору, я як людина, яка три роки працюю у Кабінеті Міністрів, думаю, що було б доцільно цю програму разом з джерелами фінансування передати новоствореному Міністерству у справах ветеранів. Окрім того, було б доцільно проініціювати Міністерством можливість створення якогось міжнародного фонду-залучення додаткових коштів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію