З початку 2019 року – вже 5 ДТП

І це лише зафіксовані поліцією випадки. Таку аварійність має перехрестя вулиць Героїв АТО та Федора Матвієнка. Раніше там були «лежачі поліцейські», але їх прибрали. З 6 до 12 травня 2019 року в Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху. Проходить він у межах глобального тижня безпеки під егідою ООН. Лише за минулий рік в Україні сталося більше 150 тисяч ДТП. Загинуло близько 3,5 тисяч українців, а 31 тисяча були травмовані. Тему продовжує Анна Ружін.

Під парканом купа битого скла та деталей від машин. Все це - наслідки ДТП. Це перехрестя вулиць Героїв АТО та Федора Матвієнка. За словами полтавки Людмили Хоменко - зіткнення машин та аварійне гальмування об паркан - звична річ. Неодноразово змінювали огорожу навколо двору. Тепер - це метал з бетоном. Але така перешкода - не дуже хороший захист.

Людмила Хоменко, полтавка

- Остання аварія була без жертв, але практично кожного дня, коли я знаходжуся вдома, я чую скрип гальм на цьому перехресті, адже виїжджаючи з перехрестя, із Матвієнка, він не зовсім має хороший огляд дороги і інші водії, які їдуть по Героїв АТО, не мають уявлення, що збоку виїде хтось. 

Раніше були лежачі поліцейські, які хоч трохи змушували водіїв автівок знижувати швидкість, але їх прибрали. Чи дійсно це перехрестя таке аварійне, ми запитали у патрульних поліцейських. 

Наталія Ширіпова, прес-офіцер патрульної поліції Полтавської області

- З початку 2019 року на перехресті вулиць Героїв АТО та Федора Матвієнка сталося 3 ДТП без потерпілих та 2 ДТП з потерпілими. Минулого 2018 року на цій ділянці дороги патрульні зафіксували 5 ДТП. Але хочемо зазначити, що це лише ці ДТП, водії яких вирішили оформити за допомогою поліції. Могли бути і ДТП, коли водії складали європротоколи. 

Сама ж Людмила хоче повернути лежачі поліцейські, адже так кількість ДТП буде меншою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію