У Полтаві перевіряють технічний стан транспортних засобів перевізників

7 травня перевірили технічний стан транспортних засобів, які після проходження конкурсу пасажирських перевізників, зможуть виїхати на приміські та міжміські маршрути.

Перевірку здійснює комісія за участю представників Управління інфраструктури облдержадміністрації, Управління патрульної поліції, Управління Укртрансбезпеки, Управління Держпраці та громадськість.

Відповідні перевірки паралельно проводять у 7 райдержадміністраціях, транспортних засобів тих перевізників, які будуть обслуговувати приміські маршрути. Водії автобусів, у яких виявили недоліки, зможуть усунути несправність та пройти огляд наступного дня, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

У регіоні планують провести огляд 33 транспортних засобів. Загалом на конкурс виставили 66 об'єктів, а заяви на участь надійшли від 25 автомобільних перевізників.

При огляді увагу приділяють документам водія. Також перевіряють комплектація автобусів, здійснюють візуальний огляд та перевіряють технічний стан автобусів.

Технічний стан транспортних засобів перевірятимуть 8 травня з 14.00 до 16.00.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію