Facebook видалив мережу акаунтів з російською пропагандою

Facebook підтвердив, що віддалені акаунти були сфокусовані на Україні.

Адміністрація соціальної мережі Facebook видалила ще майже 100 груп і облікових записів з російською пропагандою. Про це повідомляє Рубрика з посиланням на блог Facebook.

Повідомляється, що видалено 97 акаунтів і груп, якими керували з території Росії і були сфокусовані на поширенні недостовірної інформації про Україну. Адміністрація встановила, що фальшиві облікові записи використовували для управління сторінками і групами, поширення контенту та підвищення залученості користувачів.

Всього Facebook видалив 62 аккаунта, 10 сторінок і 25 груп, причому на деякі акаунти були підписані десятки тисяч користувачів, а в однієї з груп було 86 тисяч читачів.

Крім того, було видалено ще 21 аккаунт в Instagram, які були частиною мережевого втручання з Росії, націленого на Австрію, країни Балтики, Німеччину, Іспанію, Україну та Британію.  

Нагадаємо, соціальна мережа Facebook оновить свій дизайн і функціонал. А також там мають намір почати платити користувачам за перегляд реклами, яка спровокувала взаємодію з контентом чи покупку на її платформі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію