У Полтаві відбувся марш-парад духових оркестрів

Традиційно, починаючи з 1981, його проводять на початку травня з нагоди відзначення Перемоги у Другій світовій війні. Яким був цьогорічний марш-парад та які колективи взяли в ньому участь – в сюжеті Ірини Щербак.

Народний аматорський духовий оркестр з Круподеринець, Оржицького району розігрується перед початком. У марш-параді колектив бере участь вдесяте. Кожного разу намагаються привезти, щось нові твори до Полтави. 

Костянтин Кривенко, керівник Народного аматорського духового оркестру Круподеринського СБК

- Репертуар новенький. Зараз за допомогою інтерактивних різних засобів, інтернету мелодії на свій смак. Трошки відходимо від стандартів, граємо те що дітям цікаво.

Відкрили марш-парад оркестр духових інструментів Полтавського музичного училища імені Миколи Лисенка. 

Далі один за одним оркестри марширували виконуючи один твір. Дійшовши до центральної локації колективи зупинялись і грали ще по одній композиції перед полтавцями та членами журі. Адже окрім самого параду, це ще й конкурс.   

Дмитро Соколов, директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи 

- Зараз конкурсна програма, сім членів журі. Самі головні критерії оцінювання - це складність репертуару, рівень виконавської майстерності. Також береться до уваги можливість оркестру продемонструвати дефіле. Тому, що на марш-параді це дуже велике діло. 

Ще один учасники параду - духовний оркестр «Медикус» Кременчуцького медичного коледжу. У ньому грають майбутні медичні сестри та фельдшери. 

Полтавці, які прийшли подивитись на марш-парад в захваті від дійства. 

Олена Трєваль, полтавка 

- Нам дуже все подобається. Ми дізнались, що буде це дійство вирішили прийти подивитись. Дуже весело, радісно, що дітей маленьких багато, які займаються музикою.

Загалом було 21 колектив з різних куточків Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію