В МБК пройшов ІІІ конкурс-фестиваль танцювальних ретро-клубів

Учасники фестивалю - люди так званого «золотого віку», які після виходу на пенсію наважились опанувати мистецтво хореографії.

Програма складалась із кількох частин - конкурс ретро-клубів з Полтави та Харкова,  гала-концерт,  показ колекції одягу у стилі модерн дизайнера Юрія Матвєєва.  

Людмила Петрова, відвідувачка школа танцю «РЕГТАЙМ»

- П’ять років тому назад, коли пані вийшли на пенсію, звільнились від громадських посад, ми вирішили, що нам час танцювати. Танці ці 19-20 століття, бальні, дуже швидкі, «живі». Ми отримуємо масу задоволення. Костюми шиємо самостійно.

Учасники Полтавської школи танцю «РЕГТАЙМ» у кокетливих червоно-чорних сукенках демонструють танець «В ритмі танго». А танцюристи клубу «Полонез» готуються вальсувати.

Валентина Євсеєва, відвідувачка клубу історичного бального танцю «Полонез»

- В колективі танцює тридцять чоловік. Танцюємо ми дуже красиві бальні танці. Сьогодні танцюватимемо три – фігурний вальс, краков’як, кальматьянос.

Конкурсанти розповідають: вивчитись з нуля впевнено виходити на паркет не складно, якщо слухати викладача й просто насолоджуватись музикою та рухом.

Галина Базавлук, учасниця клубу історичного бального танцю «Полонез»

- В нас колектив пенсійного віку в основному, і ми цього вік не відчуваємо. Ми щасливі, що є така розрада, така можливість, відвідувати Будинок культури. 

У журі -  досвідчені хореографи, педагоги освітніх закладів  Полтави й області. Проте учасники, здається, передусім, просто отримують задоволення від свого хобі.  

Лариса Семеняга, директорка Полтавського міського Будинку культури 

- Я щаслива тим, що ці люди кожного дня можуть прийти до міського Будинку культури, займатися танцями, співом, літературними читаннями, Це – те місце, де вони знаходять «острівок щастя».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію