В Галереї мистецтв відкрилася виставка «Очікування не має сенсу»

Художники представили побутові предмети в новому амплуа. Тобто, дали старим речам нове життя.

Виставку сучасного мистецтва «Очікування не має сенсу» організатори провели для обміну думками та досвідом. Мета – донести людям, що у кожної речі є інший бік. Тобто, старим речам можна дати нове життя.

Марина Герасименко, художниця та організатор заходу

- Тобто, ми тут зараз наділяємо предмети зовсім іншим змістом і даємо цю змогу глядачам. Тому що кожен глядач, який приходить на цю виставку, так само, як і ми, вкладає свій зміст в кожну роботу, яку він бачить.

Художник Едуард Трирог представляє свої роботи вдруге. Називає себе молодим учасником. Каже, що почувається впевнено. На виставці представив виріб «Очікування - достаток» або «Буратинове дерево». Воно являє собою картину з життя. Люди хочуть жити в достатку, але дерево надії вже засохло й залишились лише претензії. Це означає, що потрібно поливати дерево. Говорить: наштовхнуло на таку думку заросле бур'янами поле. 

Едуард Трирог, художник

- Тобто, коли ти приносиш ці речі, і в якійсь своїй оригінальній композиції і зі своїм сенсом даєш якийсь поштовх у відображенні, то підключається підсвідомість, й там зберігається ця інформація.

Це спроба повернути втрачене в сучасному світі ставлення до повсякденних речей та предметів побуту. Інколи навіть повернення предметів зі звалища наділяє їх силою уяви, надає нового сенсу. Тобто, кожен виріб розказує свою історію, змушує задуматися. Студентка Надія Зайченко репрезентувала радіо під назвою «Де хвиля істини?». 

Надія Зайченко, навчається на художника-кераміста

- В цій роботі я хотіла висвітлити той момент, що ЗМІ дуже впливають на людей. І можна так керувати правдами й неправдами.

На літній терасі Художнього музею імені Миколи Ярошенка було представлено близько 20-ти робіт 14 художників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію