«Кращий за професією» або битва водоканалів

У Полтаві відбулись змагання між робітниками семи водопровідно-комунальних господарств України. Подібний конкурс проводять втретє. 

Суть змагань - обмінятись досвідом, перевірити свій професійний рівень, побачити на практиці, під час конкурсних завдань, свої сильні та слабкі місця, «освіжити» теоретичну базу та просто поспілкуватись із колегами.

Віктор Солодяшкін, директор КП «Кременчукводоканал»

- Рутинна робота – це рутинна робота, але колись, хоч раз на рік, повинно бути свято. 

Вперше два роки тому між собою змагались лише водопровідники з Полтави та Кременчука. Пізніше доєднались ще чотири міста. Нині - команд сім: Суми, Кропивницький, Кривий Ріг, Черкаси, Запоріжжя.

Анатолій Сагач, директор КП «Міськводоканал» Сумської міської ради

- Були і наші працівники, й наше керівництво замотивовані. Підготувались, і в цьому році приїхали вже більшим складом і з більшими знаннями – за призовими місцями.

У фойє драматичного театру схилились над паперами фахівці служби обліку та реалізації. Пишуть тести та теоретичні завданння, що стосуються, зокрема, законів України, які регулюють роботу водопровідного господарства держави.  

Любов Войтенко, начальниця служби обліку та реалізації  КП «Полтававодоканал»

- Контролер – це найважливіша на сьогодні професія в водопровідному господарстві, тому що те, що вони роблять, з цього, власне, і починається робота. 

Номінацій вісім, залежно від спеціальностей працівників. А саме: слюсар з ремонту водопровідних та каналізаційних систем, електромонтер, машиніст екскаватора, автомобільного крану, контролер служби обліку, бухгалтер. Судді – також із різних міст країни. Конкурс піднімає імідж професії, вважає Іван Мистюк.

Іван Мистюк, в. о. директора КП «Полтававодоканал»

- Ніхто не бачить тієї роботи, яку проводять комунальники. Тобто, бачать тоді тільки, коли невивезене сміття, немає в крані води, почала тхнути  каналізація на дорозі – тоді всі згадують, що в нас є комунальне господарство. 

Перше місце вибороли полтавці, друге - сумчани. Третє - учасники із міста Кременчук. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію