І знову перенесли!

Судове засідання у справі побиття Ярослава Журавля вчергове не відбулося. Справу не можуть розслідувати через відсутність показів одного зі свідків - Сергія Чередніченка. Яка причина неявки цього разу, знає Анна Ружін.

Помічник кандидата, консультант, лікарняний. І кожне засідання - нова версія та клопотання про перенесення засідання. Всі свідки допитані, лише Сергій Чередніченко ще жодного разу не приходив до зали суду. Сьогодні, 6 травня, чергове засідання, але свідка знову немає. 

Олександр Калько, суддя

- У зв'язку на санітарно-відновному лікуванні після перенесеного гіпертонічного кризу II ступеню важкості. Додатково зауважую, що термін лікування відповідно до медичних рекомендацій складає 21 день, починаючи від 05.05.2019 року. 

У прокурора - інша думка. Він хоче, щоб свідок з'явився до зали суду на основі приводу. І на це є підстави. Ще 3 травня слідчий Горбик телефонував до Сергія Чередніченка, щоб повідомити йому про засідання. Останній відповів, що він за межами міста та знаходиться на лікуванні. 

Максим Погорєлов, прокурор

- Наступного дня, 4 травня 2019 року близько 9-00, перебуваючи в слідчо-оперативній групі відділення №1, оперуповноважений Горбик здійснив виїзд на місце події, за адересою - вулиця Юрія Тимошенка,1 м. Полтава. На запитання оперуповноваженого Горбика, чому в телефонній розмові він вказав недостовірну інформацію, то Чередніченко повідомив, що коли йому буде потрібно прийти на судове засідання, то він сам вирішить. 

Суддя вирішив перевірити інформацію про лікарняний та зробив перерву до 10 червня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію