З якими продуктами не варто їсти хліб

Чомусь у багатьох людей сформувалася звичка їсти хліб з усіма продуктами. І хоча ми стежимо за вагою, скрупульозно підраховуємо калорії, але так і не навчилися їсти хліб з користю для здоров'я. Швидше навпаки: хліб з варенням, з картоплею або кашею нас привчили є батьки, а їх привчили бабусі з дідусями.

З якими продуктами не можна поєднувати хліб?

Фруктовий салат. Ця страва аж ніяк не легка сама по собі, величезна кількість цукру і клітковини у фруктах у поєднанні з хлібом перетворюються в печію.

Квашена капуста. Часом хочеться перекусити квашеною капустою, але лінь зварити пюре або кашу, а хліб завжди на столі. Але їсти хліб з кислою капустою вкрай шкідливо, таке поєднання продуктів провокує бродіння в шлунку і здуття живота. Дієтологи взагалі не рекомендують їсти хліб з будь-якими соліннями.

Варення. Сніданок по-американськи: тост з маслом і варенням - ах, як смачно і ситно. Та тільки от не корисно. Надовго такий сніданок або перекус наситить, а проблеми з ішлунком і до того ж зайва вага гарантовані.

Гриби. Гриби самі по собі–одні з важких для переварювання страв, не дарма дієтологи рекомендують утриматися дітям до 14 років від вживання цього продукту. Справитися з такою важкою їжею важко не тільки дитині, але і дорослому, а якщо додати ще й шмат білого хліба, то переварити грибне блюдо стане щеважче.

Жирна їжа. Так як білий хліб ускладнює процес травлення, то краще не їсти його з жирним м'ясом або рибою, а замінити чорним хлібом. До речі, всупереч розхожій думці, дієтологи радять їсти м'ясо з хлібом, так воно краще засвоюється.

Хліб можна їсти як самостійну страву, а можна поєднувати з овочами або зеленню. Слід утриматися від вживання білого хліба і замінити його на домашній бездріжджовий хліб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію