В Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні з 6 по 12 травня проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Цьогоріч він присвячений темі лідерства та проходить під гаслом #SpeakUptoSaveLives.

Про це повідомляєУкрінформ.

"Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі. Зокрема, за минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі гине людина у ДТП. Тому зараз в Україні об'єднують свої зусилля всі міністерства і відомства. Закликаємо громадські організації приєднуватися, для того щоб зробити все можливе задля зменшення смертності на дорогах на 50%", - наголосив організатор та координатор Тижня безпеки дорожнього руху Юрій Чорний.

Він зазначив, що в Україні дуже низькі показники безпеки на дорогах. За роки незалежності на дорогах країни загинуло більше 180 тисяч людей, травмовано 1,3 млн громадян. Це також призводить до економічних втрат. Тому надзвичайно важливо проводити роз'яснювальну роботу, профілактичні заходи, особливо для дітей та молоді.

В Україні заходи під час Тижня безпеки дорожнього руху щороку охоплюють близько 20 млн громадян, до акцій долучається більше 20 міст України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію