Наближення до «вуличного» формату

Це одна з головних вимог фестивалю, який пройде у Полтаві 19 травня

Втретє у місті відбудеться День вуличної музики. Традиційно упродовж одного дня музиканти міста будуть виступати на одній з п'яти сцен. Участь візьмуть як професіонали, так і аматори. На сьогодні спільними зусиллями, за словами організаторів, вже вдалося зібрати 34 000 гривень. Утім, орієнтовно потрібно 55. Той, хто хоче долучитися до збору коштів, ще має час це зробити. Цим займаються працівники платформи «Зміст». Організатори поділилися, які новації чекають на полтавців і гостей цього року.

Олена Кузіна, відповідальна за комунікації Дня вуличної музики

- Це все буде відбуватися в центральній частині міста, на п'яти локаціях. Тобто, у нас у центрі будуть п'ять сцен, на яких будуть грати всі бажаючі музиканти, виконавці, гурти, тобто, усі ті, хто можуть і хочуть представити свою творчість на розсуд полтавців, перехожих і гостей міста. 

Максим Ганжа, відповідальний за техніку Дня вуличної музики

- У цьому році замість чотирьох локацій, як це було минулого і позаминулого року, зробити п'ять, то ми намагаємося розширяти масштаб фестивалю і залучати більше глядачів, які будуть у цей вихідний день, нагадую, це 19 травня, неділя, вони будуть гуляти містом, полтавці і гості міста. Ми намагаємося розташувати локації, щоб їх відвідала якомога більша кількість людей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію