Полтавські аудитори за січень – квітень відшкодували втрат на суму 5,3 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж чотирьох місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,3 млн грн.

За результатами заходів, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 36 управлінських рішень та виконали 63 пропозиції.

Матеріали 6 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їхнього розгляду розпочали 4 досудових розслідування, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

У семи випадках до установ, де виявили бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у двох – зменшено бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів на суму 555,3 тис. грн, в одному – призупинено бюджетні асигнування та у шести - попереджено про неналежне використання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень на суму  2,3 млн грн.

Окрім того, за недотримання законодавства 21 посадову особу притягли до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію