Facebook платитиме за перегляд реклами

Соцмережа Facebook має намір почати платити користувачам за перегляд реклами, яка спровокувала взаємодію з контентом чи покупку на її платформі.

Facebook може почати виплачувати користувачам кешбек у криптовалюті за перегляд реклами, яка спричинила взаємодію з контентом або ж покупку. Компанія запускає власну криптовалюту Facebook stablecoin, яка буде підкріплена доларами. Саме цією криптовалютою соцмережа платитиме користувачам.

Проект почали розробляти рік тому. Він отримав назву Project Libra, повідомляють Факти. Компанія вже провела переговори з Visa та Mastercard і великим оператором платежів First Data. Переговори стосувалися питання про залучення $1 млрд для забезпечення токенів.

Facebook веде переговори з великими компаніями, щоб в майбутньому забезпечити розвиток проекту. Основна умова – комісії для продавців в платіжній системі Facebook будуть нижчими, ніж при процесингу кредитних карт.

Нагадаємо, через декілька тижнів звичний Facebook кардинально зміниться. Оновлення зачеплять дизайну, новинну стрічку, спільноти і Messenger.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію