У Полтаві провели триденний семінар питань соцзахисту дітей

Понад 30 осіб взяли участь у семінарі.

Відбувся триденний семінар із питань соціального захисту дітей для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, районних адміністрацій, виконкомів міських, районних у містах рад, об’єднаних територіальних громад. 

Три дні семінар тривав у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Учасники заходу розглянули актуальні питання формування державної політики захисту прав дітей в Україні. Обговорили й планові показники використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла і приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Звернули увагу й на відповідальність посадових осіб органів опіки та піклування за вчинення незаконних дій у сфері розвитку в області сімейних форм виховання (влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, під опіку або піклування) й усиновлення дітей.

Важливими темами семінару стали соціальний захист дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, виявлення ризиків потрапляння дітей в умови, які загрожують їхньому життю та безпеці, протидія та запобігання домашньому насильству.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію