Як правильно харчуватися після свят

Після довгих свят наш організм вимагає відпочинку від великої кількості жирної їжі. Тяжкість у шлунку може зіпсувати будь-який день. Тому потрібно дотримуватися кількох правил, щоб не відчувати дискомфорт і поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту після тривалих святкувань.

Влаштовуйте собі регулярні розвантажувальні дні, коли ви дотримуєтеся максимально лужного овочевого харчування.

Припиніть рано і щільно снідати. Сніданок – це в прямому сенсі переривання голодування (breakfast – breaking the fast). А голодування корисно тим, що запускає природний процес аутофагії в організмі. До полудня системи організму самі активно намагаються позбутися зайвого.

Щоб перший сніданок був легким та рідким, пийте сік або смузі. А вже другий сніданок – через 1-1,5 години – більш щільний і звичний для вас.

Приберіть звичку перекусів. П’ятиразове харчування – це не здорово. Давайте відпочинок організму від їжі. Навчіться робити кожен прийом їжі повноцінним, і тоді не буде потреби в перекусах.

Рідше змішуйте білки з вуглеводами (м’ясо з крохмалем). Тим самим ви відновите свій шлунково-кишковий тракт до максимально природного стану.

Пийте більше води, не менше півтора літра. Бажано один літр води випивати вже до обіду, щоб допомогти виведенню токсинів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію