На Полтавщині напиляли дерев на 400 тисяч гривень

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно чоловіка, який здійснив незаконну порубку 30 дерев.

Досудовим розслідуванням встановили, що в січні поточного року, чоловік, перебуваючи в одному з сіл Кременчуцького району, не маючи лісорубного квитка/ордера на здійснення лісорубних робіт, незаконно, використовуючи дві бензопили, які заздалегідь взяв із собою, здійснив порубку сироростучих дерев породи ясен в кількості - 27 штук, гледигія - 2 штуки та 1 в’язу.

Згідно висновку інженерно-екологічної та економічної експертизи зловмисник спричинив істотну шкоду довкіллю, оскільки внаслідок рубки дерев погіршилися якість захисних, ґрунтозахисних та водоохоронних властивостей лісу, що в подальшому, у разі вітроломів та вітровалів, може негативно вплинути на інші насадження та може призвести до прискорення ерозії родючих ґрунтів.

Окрім цього, внаслідок  незаконної порубки 30 дерев державі спричинено збитки у сумі майже 400 000 гривень, інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

У прокуратурі Полтавської області затвердили та скерували до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) КК України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію