177 мільйонів на розвиток та підтримку закладів охорони здоров’я Полтавщини

Цю суму мають виділити депутати обласної ради в рамках цільової програми. Кошти отримають 11 медичних закладів обласного підпорядкування. Спрямують їх на оплату комунальних послуг, ліки, оновлення комп’ютерної техніки та інші потреби лікувальних установ. 

Про це йшлося на постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. 

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА

- Наші заклади розпочали фінансування з Національної служби здоров’я. Бюджетний кодекс сьогодні передбачає, що ці заклади можуть отримати фінансування за рахунок коштів з обласного бюджету. А щоб провести це фінансування, яке вже затверджене на сесії обласної ради, потрібно розробити програму, яка на рік в межах того, що ми є пілотом 2019 рік. Тобто, це підтримка тих 11 закладів, які є.

Також на комісії обговорили зміни до Програми зайнятості населення Полтавщини. Вони стосуються сприяння зайнятості учасників АТО. Тобто, роботодавцям, котрі нададуть робочі місця воїнам, будуть виділяти фінансову допомогу. 

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості 

- Ми виносимо питання про фінансування суб’єктів підприємницької діяльності, які створять робочі місця, для учасників АТО, для їх сімей, для сімей загиблих. Тобто, це підтримка тих, хто захистив Україну.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію