У Дібрівці відбулось головне кінно-спортивне свято весни

Щороку подивитись на найкращих рисаків країни з’їжджаються сотні туристів. Традиційно генеральним спонсором дійства виступив виробник натуральної молочної продукції Торгова марка «Гармонія».

Традиційно на початку травня сотні людей приїжджають в Дібрівку Миргородського району подивитись на кінно-спортивне свято. Цьогорічні перегони не стали винятком. Розпочалось дійство з параду племінних коней. Першим вийшов норовливий жеребець Тегеран - представник новоолександрівської вагової породи. 

- Тягова сила жеребця підводи – до півтори тонни.

Одразу за ним на параді пройшовся один із кращих жеребців України орловської породи Сокіл. Він – переможець і призер різних змагань для орловських рисаків. Не менш перспективним є і його потомство.

- Він зараз – один із кращих жеребців-плідників України. Його жеребець Цельсій, починаючи з 2-річного віку, на Київському іподромі не програв жодного традиційного призу.

Після представлення кращих коней перед гостями виступили вихованки кінно-спортивної секції Дібрівського заводу. Програма цьогорічного кінно-спортивного свята скоротилась через погодні умова. Дощ затопив іподром, тому традиційних перегонів серед рисистих скакунів, а також конкуру не було. 

Микола Радченко, керівник філії Дібрівського кінного заводу №62 ДП «Конярство України»

- Три дні йде дощ. У зв’язку з тим, що доріжка мокра, і вона буде просихати тиждень, можливо, й два, через це ми в цьому році вирішили скоротити програму і змінити.

Не дивлячись на погоду, гостям було чим зайнятись. Зокрема, проїхатись верхи на конях. Бажаючих спробувати себе в ролі вершника виявилось чимало. 

Юлія Петровець, гостя кінно-спортивного свята

- Не вперше каталась, але емоції супер. Будем ще приїжджати сюди, кататись і ще, і ще, і ще.

 Традиційно генеральним спонсором виступив виробник натуральної молочної продукції Торгова марка «Гармонія». Вони влаштували для присутніх різні розважальні та фото-зони. Окрім цього, всі охочі змогли скуштувати страви на мангалі, різні смаколики та поласувати морозивом торгової марки «Гармонія». Окрім цього, гостей розважали пісенні та танцювальні колективи. Тому навіть погода нікому настрій не зіпсувала. 

Світлана Соломахіна, гостя кінно-спортивного свята

- Ми приїхали з Решетилівського району на свято перший раз, нам дуже подобається. Погода нам не завадила, ми одягли гумові чоботи і приїхали. Коні - гарні, артисти - нарядні, шашлик - пахне.

Наталія Шевченко, гостя кінно-спортивного свята

- Я вражена, чесно. Ми приїхали сюди сім’єю, то ми вражені. Ми вперше, коні дуже сподобались.

В рамках свята відбувся танцювальний батл серед дитячих колективів. Переможці батлу отримали спеціальний приз від торгової марки «Гармонія» - сертифікат на 2 тисячі гривень. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію