У палаці дозвілля "Листопад" відбулося нагородження кращих полтавських випускників за досягнення у навчанні

Медалі учням вручали представники міської влади та ректори полтавських вузів. Випускний, говорять учасники заходу, це ще не фінал, адже попереду у вчорашніх школярів – вступні іспити до вищих навчальних закладів. До речі, як зазначив міський голова Андрій Матковський, частина цьогорічних медалістів вже стала студентами вузів Полтави.

Цьогоріч полтавські відмінники отримали 188 золотих медалей і 31-у срібну.

На сцені "Листопаду" медалі та подарунки уже колишнім учням вручали міський голова Андрій Матковський, який розпочав церемонію нагородження, очільники районів Полтави, ректори вузів. Кожен з них привітав талановиту молодь та побажав подальших наукових і творчих злетів. Звісно, не обійшли увагою батьків та вчителів, які доклали зусиль, аби виховати та навчити нинішніх медалістів. Подякували їм і самі випускники.

Святковий настрій присутнім підтримували юні артисти, які продемонстрували свої танцювальні та вокальні уміння. Вишукане вбрання, зачіски, квіти, численні поздоровлення - усе це надовго залишиться в пам'яті вчорашніх школярів як спогад про перший випускний.

Стрічка новин