У Кременчуці проведуть сімейне свято

Сімейну святково-розважальну програму організують 11 травня.

З нагоди Дня матері та Дня сім'ї у Кременчуці влаштують міський розважально-святковий захід "Родинне коло єднає всіх навколо".

За повідомленням прес-служби Кременчуцької міської ради, свято влаштовують, аби продемонструвати творчих здобутків сімей з дітьми. У такий спосіб хочуть популяризувати сімейний відпочинок, організувати єднання сімей вимушених переселенців з кременчуцькими родинами, стимулювати їх до громадської активності тощо.

Учасниками міського сімейного свята можуть стати родини з дітьми з Кременчука. При цьому неважливо, скільки дітей у кожній родині. Усіх залучатимуть до творчих і пізнавальних конкурсів, розважальних імпровізованих ігор, вікторин та спортивних змагань.

Усі святкові заходи відбудуться 11 травня у парку культури і відпочинку "Придніпровський": з 15.00 до 15.50 – реєстрація команд-учасників; о 16.00 – оголошення старту святкової програми.

Заявки на участь у міській святковій програмі "Родинне коло єднає всіх навколо" слід подати не пізніше 6 травня 12.00 за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, буд. 2, каб. 114 або на електронну поштову скриньку. Телефон для довідок 3-61-67, 098-839-11-61.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію