На Полтавщині висадили саджанці з шевченкових дубів

На Полтавщині висадили саджанці з шевченкових дубів

Сто саджанців приїхали з Черкащини до Щербанівсьбкої ОТГ. Частину молодих дубків  посадили на території місцевої школи. Іншу — передали до Горбанівської ОТГ для висадки біля "Святого джерела".

"Дуби Шевченка єднають Україну" – так називається загальнонаціональна акція, яку проводить Міністерство екології та природних ресурсів України. Мета акції – порятунок вікових та пам’ятних дубів періоду життя Тараса та висадження молодих дерев-спадкоємців.

Перші саджанці, вирощені з жолудів правічних дубів Тараса Шевченка (три дуби віком понад тисячу років ростуть у селі Будище і є ботанічною пам’яткою природи місцевого значення). У рамках цієї ініціативи разом із місцевими школярами та студентами висадили торік у Моринцях на Черкащині.

Цього року молоді деревця вже висадили на Житомирщині, Тернопільщині, у столичному парку Тараса Шевченка та на Полтавщині. Так, цими днями сто саджанців приїхали з Черкащини на Полтавщину, до Щербанівсьбкої ОТГ. Частину молодих дубків посадили на території місцевої школи. Іншу — передали до Горбанівської ОТГ для висадки біля "Святого джерела".

Саджанці, вирощені з дубів Шевченка з малої батьківщини Кобзаря учасники акції пізніше повезуть на Донеччину, Львівщину, Київщину, Херсонщину, Чернігівщину, Вінниччину та в інші області України, повідомляє "Урядовий кур'єр".

Стрічка новин