Полтавець потребує коштів на лікування

Сергію Спасову - 21 рік. Двадцять восьмого квітня із юнаком трапилась біда. Він потрапив до реанімаційного відділення 1-ої міської лікарні із діагнозом політравма та електротравма. 

Ураження хлопець із багатодітної родини отримав, зістрибуючи з даху товарного потягу на Київському вокзалі. Матері розповів - почув крики про допомогу по той бік вагонів. Отримав удар струмом. Синтетичний одяг на хлопцеві почав горіти. 

Оксана Спасова, мати Сергія Спасова

- Дуже сильний удар струмом, великі опіки передньої частини тіла. Лікарі кажуть – кількість опіків – 65 відсотків. Крім того, у нього політравма голови, струс мозку, розсічена голова. Зараз дуже важко всій родині, ми робимо все, що є в наших силах для того, щоб врятувати сина. 

Він вчився в аграрно-економічному коледжі. Взяв академвідпустку, працював. Щодня родичі витрачають до двох тисяч гривень на лікування.

Оксана Спасова, мати Сергія Спасова

- Найближчого часу його будуть транспортувати в опіковий центр в Кременчуці. І реабілітація може сягати і двох, і трьох місяців. Можлива операція по пересадці шкіри. Це дуже дорого. Це дуже важко. Якщо буде якась можливість у людей допомогти нашій родині, ми будемо дуже-дуже вдячні. 

Номер банківської картка для допомоги:

5168 7573 4272 7148

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію