Толока об’єднала ДТЕК Нафтогаз і Мачухівську ОТГ

У Клименках місцеві жителі, депутати та працівники газовидобувної компанії облагородили дитячий майданчик. Відбулось це в рамках щорічної волонтерської акції, яку проводить ДТЕК Нафтогаз.

Щорічно компанія ДТЕК Нафтогаз проводить прибирання та благоустрій на територіях, де працює. Цього разу працівники спільно з місцевими мешканцями облагороджували дитячий майданчик в селі Клименки Мачухівської ОТГ. 

Валерій Білокінь, голова Мачухівської ОТГ 

- Приємно те, що є взаєморозуміння між владою і бізнесом. Адже вони знаходяться на наших територіях, видобувають корисні копалини. І сьогоднішня акція - це підтвердження нашого партнерства, що не тільки у виробничих питаннях ми маємо взаємовідносини, але й допомагаємо один одному у відпочинку і озелененні нашої території.

В ході акції працівники компанії та місцеві мешканці встановили нову карусель, пофарбували весь дитячий майданчик. Окрім облаштування території, присутні разом висадили дерева та кущі по периметру ігрової зони. 

Олег Хардін, депутат Мачухівської ОТГ

- Разом з компанією ДТЕК ми посадили кущі самшиту, кущі калини та інші дерева. Я думаю, що найближчим часом не тільки гарний літній дитячий майданчик, але ще й тінь, в якій вони зможуть відпочивати у спекотні літні дні.

І поки дорослі працювали, дітей розважали аніматори. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію