«Великдень у лісі»

Таку виставу побачили діти з туберкульозного відділення обласної лікарні. Пройшла вона у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Артисти співали, танцювали, грали в ігри, малеча отримала подарунки. Організатор заходу – центр «Благо». Діє він при храмі вже кілька років. 

У залі храму зібралися діти з туберкульозного диспансеру, лікарі та священики. Для них починається вистава про Великодній День у лісі.

Артисти співали, танцювали та грали з малечею. Не обійшлося і без нечистої сили. «Злий павук» намагався відібрати у звірів та комах пасочки, крашанки та мед. Діти аплодували та підспівували артистам. Глядачі від 3 до 14 років. 

Лариса Мусієнко, вихователь дитячого відділення обласного туберкульозного диспансеру

- Це дітки, які знаходяться у нас на лікуванні. І на свята залишилися у відділенні. Ми співпрацюємо вже давно з центром «Благо» з церквою «Віри. Надії. Любові». Тут у нас багато проходять свята для діток.

Коли у виставі «добро перемогло зло», малечу привітав священик Полтавської єпархії Української Православної церкви протоієрей Андрій. Він побажав усім присутнім здоров'я та закликав дослухатися до Бога.

протоієрей Андрій, священик Полтавської єпархії УПЦ

- Господь Бог є джерелом любові, радості, віри. І, я думаю, що ми з вами ще будемо спілкуватися, зустрічатися і від цього ви будете ще більше вигравати, і будете дітьми ще більш слухняними, більш віруючими. Боженька вам допоможе у цьому доброму, а головне – наслідувати Царство Небес.

Після цього дітям організатори та гості роздали подарунки та пригостили піцою і солодощами.

Ярослава, відвідувачка

- Дуже сподобалося, тут весело. Гарно виступали.

Окрім дітей з лікарні на заході були і ті, хто залишився без батьківської опіки. Вони отримали не лише солодощі, а й одяг та взуття. Організатори обіцяють надалі на кожне свято організовувати благодійні заходи для тих, хто потребує допомоги. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію