Не влаштовує мобільний оператор - змінюй!

Перешкод немає, а з 1 травня з'явилася нова послуга - при переході номер телефону абонента не змінюється. Процедура легка та швидка. Як змінити оператора і не втратити старий номер, знає Анна Ружін.

Олександр – активний користувач мобільного зв'язку. Робить дзвінки, пише смс-повідомлення та сидить в інтернеті. Послуга із зміни оператора хлопцю подобається.

Олександр Трофименко, користувач мобільного зв'язку

- На мою думку зі сторони споживача - це більш вигідно. Адже ти можеш обирати більш цікавий для тебе тариф та більш вигідний. І ним користуватися. 

Користуватися послугою можуть всі абоненти. Однак, абонентам передплаченого зв'язку потрібно буде зареєструватися в оператора або віддалено. Для анонімних абонентів послуга недоступна. 

Щоб змінити оператора, варто подати заявку. Зробити це можна через сайти компаній за допомогою електронного підпису, або особисто принести документи в якийсь із магазинів оператора, до якого йде користувач. 

Абоненти контракту одразу можуть починати з подачі заявки. 

Завершальний етап: видача нової SIM-карти зі старим номером, але яка вже працює в новій мережі. При дзвінку на перенесений номер абоненти будуть чути голосове повідомлення про це. Процес перенесення триватиме три робочі дні, при цьому абонент може вільно користуватися своїм номером. Гроші зі старого рахунку автоматично не переносяться на новий. Для того, щоб отримати їх, потрібно піти в магазин старого оператора і подати заяву про це із зазначенням даних банківського рахунку. Всі сервіси, прив'язані до номера (наприклад, програми лояльності, авторизація в банківських додатках і т.д.) будуть працювати і після перенесення.

Олексій Станчевський, аналітик

- Операторам взагалі не вигідно. Люди тепер легко зможуть міняти оператора одного на іншого, при цьому зберігаючи свій номер. Буде конкуренція між операторами. Доведеться пропонувати кращі послуги, кращі умови. І важче буде домовлятися між собою великим мережам. Тепер хтось може демпінгувати ціни. І люди будуть обирати там, де краще. 

При зміні оператора номер збережеться повністю, навіть перші три цифри коду. Про послугу можна дізнатися на офіційних сторінках мобільних операторів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію