В країні діє Електронний кабінет водія

З його допомогою можна дізнатись актуальну інформацію про авто, записатись в електронну чергу, оплатити адміністративні правопорушення та інше. Як почати користуватись новим онлайн-сервісом, дізнавалась Ірина Щербак. 

Роман Котов з Чутового приїхав в Сервісний центр переоформити автомобіль. В чергах чоловік не стояв, адже скористався послугами електронного кабінету водія і записався до фахівця онлайн. 

Роман Котов, водій 

- Зайшов на сайт Сервісного центру, записався в електронну чергу в себе вдома, через інтернет.

Раніше більшість адміністративних та сервісних послуг водіям надавали лише безпосередньо у Сервісних центрах. З появою електронного кабінету низкою послуг можна скористатись, не виходячи з дому. 

Вікторія Трощак, головний спеціаліст зв’язків з громадськістю регіонального Сервісного центру МВС

- Переведення послуг в онлайн площину значно мінімізує затрати часу громадян, а також їхні зусилля. До того ж, найбільш популярні послуги стають однаково доступними широкому колу громадян.

Перелік послуг, які можна отримати за допомогою електронного кабінету, широкий. 

Вікторія Трощак, головний спеціаліст зв’язків з громадськістю Регіонального сервісного центру МВС

- За допомогою електронного Кабінету водія ми можемо дізнатись, які транспортні засоби зареєстровані за мною, можемо замовити талон електронної черги, щоб скористатись послугами у сервісному центрі, можемо переглянути історію штрафів - оперативно. Можна замовити індивідуальний номерний номер. А також перевірити, чи є вільний номер у нашому регіоні. 

Де знайти та як почати роботу в електронному кабінеті? На сайті регіонального Сервісного центру обрати пункт «Кабінет водія». Далі натиснути віконце «Перейти до кабінету». Проходите ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису чи банківської картки. І можна починати роботу. 

Наразі тільки 25% полтавських водіїв користуються послугами електронного кабінету. Проте, з кожним днем ця кількість збільшується. 

Роман Тищенко, провідний консультант-адміністратор Регіонального сервісного центру МВС

- Раніше, як було МРЕВО, такого дійсно не було. Зараз ті люди, які звертаються, ми їм пояснюємо, що можна це робити через онлайн реєстрацію. І ті люди, які знають, - звертаються, це можна зробити в різну пору доби.

Роман Котов рекомендує всім водіям користуватись послугами електронного кабінету. 

Роман Котов, водій 

- Тобто, я зранку прийшов, і в мене вже був номерок. Не було необхідності займати чергу до терміналу, і одразу мене оператор викликав.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію