Поради: як впоратися з алергією на пилок

Часте миття волосся, їзда в автомобілі з закритими вікнами і обмежене перебування на свіжому повітрі, допоможуть полегшити симптоми весняної алергії.

Відповідні рекомендації опублікувало міністерство охорони здоров'я Італії. Отже, щоб не страждати від кашлю та інших неприємних симптомів, в міністерстві розробили 6 рекомендацій, які допоможуть позбутися або полегшити симптоми алергії.

1. Зверніться до лікаря. За даними міністерства, для правильної діагностики та виявлення алергену, насамперед слід звернутися до лікаря або фахівця з алергії. Таким чином, ви зможете пройти правильне лікування ще до початку сезону цвітіння.

2. На море! У період запилення рослин, короткочасне перебування на морі послужить хорошою альтернативою перебуванню в місті. Там концентрація пилку в повітрі набагато менша.

3. Стежити за календарем. Якщо ви знаєте свої слабкі сторони, то як запобіжний захід, необхідно стежити за календарем запилення рослин і розуміти, які алергени в конкретний період присутні в повітрі.

4. Вибирати час доби. У період цвітіння і запилення, найкраще бувати на вулиці вранці або пізно ввечері, під час найменшої концентрації пилку в повітрі. Варто уникати прогулянок у сільській місцевості та на луках, де недавно зрізали траву.

5. Поїздки та миття волосся. Якщо ви подорожуєте на машині або поїзді, краще не відкривати вікна, а користуватися кондиціонером, вентиляцією з фільтрами. Слід також уникати діяльності на відкритому повітрі в середині дня, особливо при вітряній погоді. Уникайте жвавих вулиць, зелених зон і намагайтеся частіше мити волосся.

6. Вікна. Намагайтеся рідше відкривати вікна у себе в будинках і квартирах.

Як мінімізувати неприємні сиптоми алергії, ви можете переглянути в інтерв'ю з зав. алергологічним відділенням Полтавської обласної клінічної лікарні Ларисою Кулик у програмі "Гість на Центральному".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію