В Україні зняли соціальну рекламу про гендерну рівність

Міністерство інформаційної політики України представило серію відеороликів про гендерну рівність та протидію стереотипам у професійній діяльності.

У соціальній рекламі йдеться про чоловіків та жінок, які працюють на посадах, що традиційно вважаються ”не чоловічими” або “не жіночими”.

Як повідомляє "Укрінформ", інформаційна кампанія має на меті протидіяти стереотипам у професіях та показати, що жінки та чоловіки мають право на рівну оплату праці та свободу у виборі професії.

"Це надважливий продукт, який має на меті позбавлення не тільки нерівності в оплаті праці, але й позбавлення гендерно зумовлених стереотипів. Ще в дитинстві я почула вислів “За кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка”. Начебто нічого поганого в цьому немає, але кожна жінка також має право на те, щоб реалізувати свою велич, якщо у неї є потенціал", – розповіла перша заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Вона зазначила, що через Національну раду з питань телебачення та радіомовлення роликам буде надано статус соціальної реклами, вони будуть запропоновані телеканалам. Також буде рекомендовано демонструвати їх перед показом кінофільмів у кінотеатрах, передеє ДетекторМедіа.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію