П'ятий традиційний фестиваль «Свято паски»

Проводять його традиційно на Соборному майдані біля Свято-Успенського собору. Тут продають великодню випічку та вироби майстрів народної творчості. Ініціативу підтримують і пісенні колективи з районів області. Майстер-класи та польова кухні від Батальйону Небайдужих - все це на ярмарку. Зібрані кошти організатори обіцяють витратити на благодійність для воїнів зони ООС. Як пройшло свято, знає Анна Ружін.

Ранковий дощ та похмура погода не стала на заваді для ярмарку. Організував захід неофіційний фонд допомоги полтавським військовим, створений за ініціативи громади Свято-Успенського собору.

Наталія Гранчак, голова ГО «Команда небайдужих»

- Ми молилися, хвилювалися. А воно розвиднілося і люди починають підходити. Майстри збираються, наші волонтери розклали польову кухню, готують шашлики, кашу, окрошку. Чай кава, будемо пригощати наших гостей.

Щоразу мета одна - зібрати кошти для допомоги тим, кому це потрібно. Вже 5 років Великоднє святкування дарує полтавцям радість, а бійцям на фронті одяг, захист та їжу. Що придбають цього разу ще не знають, залежить від суми зібраних коштів, адже допомагатимуть не лише бійцям.

Наталія Гранчак, голова ГО «Команда небайдужих»

- Якщо ми зберемо на квадрокоптер, то ми зможемо придбати, те що ми планували. Є зараз така заявка. Якщо ні, то є біноклі або прилади нічного бачення. Все те, що ми традиційно купуємо. Ми ж не купуємо зброю і ви про це знаєте. Вбивство - суперечить нашим принципам. Ми купуємо те, що рятує нашим воїнам життя. І другу половину ми передаємо фонду «Від серця до серця». Це на закупівлю дитячого обладнання.

На території ярмарку діють фуд-корти, сувенірні розкладки та майстер-класи. Були й унікальні екземпляри. 

У цієї жіночки - старовинні рушники на полотні. 

- Це 20-ті роки минулого століття. Це реліквія моєї сім'ї. Це моєї пра-прабабусі робили їх, вишивали. Вони зберігаються у нашій сім'ї як реліквія та найдорожчі спогади моєї бабусі і прабабусі. 

До ярмарку долучилися постійні волонтери «Батальйону Небайдужих», представники духівництва, навчальних закладів міста та навіть приватні підприємці й майстри. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію