Народний депутат-захисник Артем Вітко одним із перших зустрів благодатний вогонь в Україні

Літак з благодатним вогнем приземлився у міжнародному аеропорту Бориспіль в минулу суботу. Доставили його спецрейсом делегація з ПЦУ на чолі з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом. 

Близько 20 години вогонь прибув до України. Десятки вірян у терміналі аеропорту зі свічками та лампадками чекали на нього. Серед них – і народний депутат Артем Вітко, який зустрічав благодатний вогонь разом із священиком ПЦУ Іваном Гищуком. Розповів про те, що є віруючою людиною, тому традиційно везе благодатний вогонь до своєї оселі. Окрім цього, говорить, благодатним вогнем напередодні Великодня ділиться з земляками. Зокрема, планував відвідати церкви в Чутівському, Карлівському, Новосанжарському, Кобеляцькому, Козельщинському та Машівському районах.

Артем Вітко, народний депутат України

- Ми з сім'єю завжди беремо цей благодатний вогонь для своєї родини, друзів та земляків. Це дуже важливо для кожної людини, цей благодатний вогонь. А саме: його сходження. Кожен рік, коли вогонь сходить, це дає нам надію на ще один рік життя.

Іван Гищук, священик ПЦУ

- Важливо те, що ми таким чином долучаємося до того місця, де відбувалися ці події, – Воскресіння Христове. А Воскресіння Христове – перемога Бога над усім, перемога правди Божої. Це дуже така торжественна традиція для підтримки віруючих та для єднання у спільному прославленню Воскресіння Христового.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію