Майже 3 млн грн заборгованої зарплати стягнули з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів"

Державні виконавці області докладають максимум зусиль аби недобросовісні роботодавці почали дотримуватися законодавства і заборговані кошти надійшли працівникам.

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції України). А от невиплата заробітної плати - це одна з найболючіших соціально-економічних проблем держави.

В області є великі підприємства, що заборгували значній кількості робітників гроші, є й маленькі, де заборгованість складає кілька тисяч, та кожен парцівник повинен отримати зароблені гроші.  

"2 902 267 грн стягнули державні виконавці з ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів" на користь 436 стягувачів з початку цього року – це вагомий результат нашої роботи", - розповів Олег Тимченко.

За порушення термінів виплати заробітної плати, виплату її не в повному обсязі, за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність (штрафи, виправні роботи, обмеження волі, позбавлення волі).

Нагадаємо, більше трьохсот полтавців майже місяць знаходилися без світла. У восьми будинках по вулиці Небесної Сотні немає електроенергії. Помешкання отримують його від Полтавського заводу хлібопродуктів. За борги підприємство відрізали від електрики. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію