Перерозподіл коштів

На засіданні 22-ї сесії Полтавської міської ради одним із головних питань стали зміни до показників бюджету. В результаті додаткові кошти виділили на медичну, освітню галузі та інші потреби міста. Детальніше про засідання – далі в сюжеті.

Зміни до показників бюджету стало одним із основних питань 22-ї сесії Полтавської міської ради. Зокрема, відбувся розподіл коштів, які залишились з минулого року, а це – 177 мільйонів гривень, а також майже 86 мільйонів перевиконання дохідної частини міського бюджету. Зміни депутати підтримали. За словами секретаря міськради Олександра Шамоти, такі рішення важливі для міста. Адже розподілені кошти підуть на освітню та медичну галузі. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Було прийнято декілька надважливих рішень. В тому числі і перерозподілено кошти місцевого бюджету. Вони підуть на ремонти, які ми розпочнемо, як тільки закінчиться навчальний рік в школах. Декілька шкіл, які будуть відремонтовані. Це і питання, яке вже давно назріло, – будівництво приймального відділення в першій міській лікарні для того, щоб створити там центр первинної допомоги. Сьогодні депутати заклали кошти на проектування цього центру. Також – на будівництво дитячих майданчиків, спортивних майданчиків.

Олександр Шамота додав - завдяки плідній співпраці на сесії було прийнято й ряд інших надважливих рішень. Зокрема, у вирішенні транспортної проблеми. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми продовжуємо співпрацю з ЄБРР щодо закупівлі транспорту. Транспортна проблема є достатньо великою, і ми сьогодні робимо конкретні кроки. На жаль, ми не можемо швидко це зробити, тому що є певні бюрократичні процедури, але конкретні кроки щодо налагодження роботи громадського транспорту комунального, сьогодні ми зробили.

Робота щодо розвитку міста продовжуватиметься й надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію