Артсклади поки що не будуть виставляти на аукціон

Можлива забудова території артскладів, зміни до бюджету та зняття багатоквартирних будинків з балансу ЖЕКів. Ці та інші питання розглянули на засіданні 22-ї сесії міської ради сьомого скликання. 

Засідання сесії розпочалось з виступів громадськості. Найгучніше обговорювалась забудова артскладів, де в 2017 році виявили захоронення людей. На цій сесії депутати мають розглянути питання проведення земельного аукціону цих територій. 

Олександра Супряженко, полтавка 

- Ми пропонуємо зараз припинити процес аукціону земель. Зняти з голосування сесії відповідно лоту 4,1. Разом з місцевими органами і відповідними організаціями провезти пошукові роботи. Я розумію, що Ви не хочете чути голос людей. Я розумію, що Вам байдуже. І хтось дуже хоче заробити на цих ділянках.

Після громади виступили депутати. Здебільшого, обранці жалілись на зменшення транспортних засобів, які курсують містом. 

Віталій Палій, депутат Полтавської міської ради

- Я був обраний від Рибців, і що ж саме відбувається там. Має бути 5 транспортних засобів, з них працює 2, 5 на сьогоднішній день – це є великою проблемою.

Наговорившись, сформували порядок денний і перейшли до розгляду питань. Перше - внесення змін до показників міського бюджету.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Пропонується збільшити дохідну та видаткову частину загального фонду міського бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету на суму 85 мільйонів 800 тисяч гривень. Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 5 мільйонів 818 тисяч гривень.

Розглянувши низку інших питань, дійшли до скандального проведення земельного аукціону, до яких входить територія артскладів. Під час обговорення виступив головний архітектор міста Микола Шевельов. 

Микола Шевельов, головний архітектор міста

- Враховуючи можливість наявності, ну вона в принципі встановлена на даній території, але не встановлена, в якому конкретному місці, можливих поховань. Необхідно буде провезти пошукові дослідження.

Далі виступили депутати Дмитро Сенчакович та Андрій Матковський з пропозицією виключити скандальні ділянки із земельного аукціону до наступної сесії. За цей час створити комісію, яка проведе дослідження територій. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Я вважаю, що буде правильно і чесно, якщо ми сьогодні не приймемо жодного рішення, що ми утримаємось і не будемо голосувати.

Пропозицію підтримали, і території артскладів тимчасово виключили з переліку земель, які виставлять на аукціон. 

Олександра Супряженко, полтавка 

- Ми вважаємо, що це перша перемога громади. Це надає нам можливість опрацювати документи, які ми зібрали за два місяці.

Сесія продовжилась, депутати розглянули решту питань порядку денного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію