220 юнаків сьогодні стали солдатами

З обласного збірного пункту урочисто відправили призовників. Вони будуть проходити службу в елітних військах Збройних Сил України, зокрема, повітряних, військово-морських, у частинах оперативного призначення Національної гвардії України та інших полігонах. 

Під звуки державного гімну України призовники з Полтавщини йдуть до армії. Служитимуть вони у різних підрозділах Збройних Сил. Усі - пройшли соціально-психологічні тести, медичну комісію та професійний відбір. За словами військового комісара по роботі з особовим складом Едуарда Бородая, нині до лав Збройних Сил призиваються кращі. Також він додає, ці призовники строкової служби в ООС участь брати не будуть.

Едуард Бородай, заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату

- Ретельний відбір проводився міськими, районними призовними комісіями на місцях. Тисячі юнаків не підлягають призову, визначені непридатними за станом здоров'я, морально-діловими якостями, сімейними обставинами чи мають проблеми з Законом.))

Сьогоднішня урочиста відправка призовників стала особливою і для голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Я тут не тільки, як посадовець. Сьогодні у цьому строю мій син Єгор Біленький, який направляється в прикордонні війська. Я дуже гордий тим, що країну буде захищати і мій син.

Далі призовникам продемонстрували  безпосередні військові навички, які вони здобудуть під час служби. Вихованці військово-спортивного центру«Воїн»  показали майбутнім військовим прийоми самооборони та вміння нейтралізувати нападників.

Призовники в свою чергу запевняють - служити хочуть, від армії не косили. Натомість впевнені, що кожен справжній патріот в такий важкий для країни час має захищати Батьківщину.

Олександр Журавель, призовник 

- Треба. Це обов'язок кожного чоловіка.

Станіслав Каравалюк, призовник 

- Служба мені згодиться у майбутньому. Багато можливостей відкриється, у поліцію піти робить, ще щось. 

- То це було свідоме твоє рішення?

- Так, моє. Батько був трохи проти, а я сказав, що йду. Ти ж, кажу, служив, значить і я піду.

Не приховують хвилювання за своїх дітей батьки призовників. Проте кажуть - це все одно свято у родині. Вони впевнені, що з їхніми дітьми в армії все буде добре.

Андрій Пред'явний, проводжає племінника

- Не хвилююсь. У нас хлопець розумний, розбереться я думаю.

Загалом, в області призвати на строкову службу планують близько чотирьохсот молодиків. Ті хто з вищою освітою служитимуть рік, а ті, хто має середню освіту – 18 місяців. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію