У Полтаві пройшов конкурс «Полтавський Великдень»

Його організатор – державне підприємство «Полтавастандартметрологія». Запрошені гості та журналісти в якості журі мали продегустувати представлені вироби та визначити кращі за спеціальними критеріями.

Конкурс-дегустацію пасок проводять тут вже не вперше. Традиційно 12 років поспіль до цього конкурсу долучаються нові й нові хлібопекарі, запроваджуються нові технології. Це, говорять, унікальна можливість обмінятися досвідом, отримати консультації кваліфікованих фахівців. Очільником конкурсної комісії став генеральний директор державного підприємства «Полтавастандартметрологія» Андрій Горбань.

Андрій Горбань, ген.директор ДП «Полтавастандартметрологія»

- Це конкурс анонімний. Ми маємо лише шматочок якогось виробника. І по певних критеріях ми будемо визначати, хто з них кращий в якісних характеристиках і візуальних характеристиках.

Загалом у конкурсі взяло участь 8 підприємств з Полтавської області. Зокрема, фірми хлібопекарних комплексів та хлібозаводів.

Вікторія Нечипієнко, начальник виробничо-технологічної лабораторії хлібозаводу 

- Це стимулює наших працівників. Ми стараємося, щось нове вигадуємо. Це для нашого престижу. Ну і для себе, для оцінки нашої роботи.

Випічку оцінювали в 3-х категоріях: «масове виробництво», «немасове виробництво», тобто, ексклюзивні, нестандартно оформлені вироби, та «виставкова продукція». Всього було представлено 20 видів пасок. А також були пряники, кекси та розмальовані крашанки. Деякі підприємства беруть участь в дегустація з самого початку. А дехто тут вперше. 

Анатолій Павлов, шеф-повар ресторану

- Вирішили заявити про себе. Чому б не представити свою продукцію у вигляді пасок у передсвяткові дні?

Відбулося й освячення пасок. 

По закінченню конкурсу учасникам роздали подяки та дипломи. Переможців серед виробників визначили у таких номінаціях: «Краща продукція за смаковими якостями» та «Краще оформлення паски».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію